Zainwestuj, wypoczywaj i zarabiaj na swoim

Polski Angielski

Gwarantowana stopa zwrotu do 7% w skali roku

O nas

 

 

GRUPĘ INWEST - HEL TWORZY ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW DZIAŁAJĄCYCH NA RYNKU DEWELOPERSKIM OD PONAD PIĘTNASTU LAT.


Wyjątkową wartość Inwest - Hel stanowią osoby o wysokich kwalifikacjach w zakresie projektowania i realizacji inwestycji, finansowania, nadzoru budowlanego. To właśnie specjalistyczne kompetencje połączone wspólnymi ambicjami pozwalają Spółce realizować wszystkie projekty. Pełne zaangażowanie, pasja do podejmowania wyzwań i pęd do uzyskiwania najlepszej jakości to cechy naszych pracowników, na których Spółka konsekwentnie buduje swoją przewagę na rynku. Inwest - Hel koncentruje wokół siebie zespół rzetelnych partnerów z bogatym doświadczeniem rynkowym. Pracujemy tylko z solidnymi i dokładnie sprawdzonymi podwykonawcami. Dzięki temu inwestycje są realizowane terminowo i według najnowszych standardów branży.

 

Stworzenie prężnej, sprawnie działającej jednostki zdolnej do szybkiego rozwoju było głównym zamierzeniem, które z powodzeniem udało nam się zrealizować.

 

Nasze dotychczasowe doświadczenia poparte wieloma sukcesami, pozwala na tworzenie wysokiej klasy nieruchomości wakacyjnych dla najbardziej wymagających klientów.

 

Inwest-Hel specjalizuje się w realizacji projektów deweloperskich w sektorze luksusowych nieruchomości, takich jak apartamenty nad morzem, apartamenty w Kątach Rybackich, Juracie, Władysławowie.

 

Dbamy o najwyższą jakość oferowanych usług.

 

Jesteśmy skuteczni, a dzięki naszej pasji i całkowitemu zaangażowaniu, stajemy się wyznacznikiem prestiżu oraz synonimem  profesjonalizmu.

 

Gównym celem naszej działalności jest pozyskiwanie atrakcyjnych terenów, rzetelna realizacja i sprzedaż inwestycji dostosowanej do potrzeb naszych klientów oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie.

 

Dzięki doskonałej znajomości rynku nieruchomości, oferowane przez Spółkę inwestycje budowlane zaspokajają potrzeby najbardziej wymagającego klienta stawiającego na jakość wykonania i atrakcyjność lokalizacji. Nasze realizacje z powodzeniem konkurują z innymi mieszkaniami i apartamentami na sprzedaż.

 

Inwest-Hel w swojej działalności opiera się na grupie starannie dobranych fachowców dążąc do realizacji tylko i wyłącznie najbardziej atrakcyjnych inwestycji nadmorskich.

 

To, co wyróżnia nasze inwestycje to przede wszystkim atrakcyjne lokalizacje, wysoka jakość wykonawstwa, wykorzystywanie wyłącznie sprawdzonych i nowoczesnych technologii oraz najwyższej jakości materiałów. Dużą wagę przykładamy również do poziomu urbanistyczno-architektonicznego inwestycji oraz ich estetycznego wizerunku, który wyróżnia wszystkie nasze inwestycje nadmorskie.

 

Dokładamy starań, aby jak najwyższemu standardowi budowanych inwestycji towarzyszyły atrakcyjne ceny przy jednoczesnym umożliwieniu generowania przez lokale zysków dla właścicieli.

 

W swoim dorobku posiadamy jedenaście zrealizowanych inwestycji, w tym luksusowe budynki apartamentowe w Juracie i Władysławowie, apartamenty z widokiem na morze w Jastrzębiej Górze, lokale z widokiem na Zalew Wiślany na Mierzei Wiślanej, budynki mieszkalne w Gdyni, Pucku oraz we Władysławowie.

 

Inwest-Hel poprzez wszystkie realizowane projekty konsekwentnie dąży do umacniania pozycji na rynku polskim jako deweloper oferujący starannie wyselekcjonowane, unikalne przedsięwzięcia i nowoczesne apartamenty z widokiem na morze.

 

Kreując inwestycję zawsze pamiętamy o przyszłych użytkownikach. Dbamy o ich wygodę poprzez racjonalizację zarządzania i prawidłową eksploatację budynków.

 

Spełniamy oczekiwania zapewniając prestiż, nowoczesny i zdrowy styl zamieszkiwania, bezpieczeństwo oraz możliwość przekazania nadmorskich lokali w zarządzanie operatorowi.

 

Kontakt


BIURO SPRZEDAŻY
Hotel KLIF JK INWEST-HEL Sp. z o.o. Sp.k.

Chłapowo ul. Żeromskiego 27/9
84-120 Władysławowo

Tel. 058 674 34 18 kom. 0 609 608 858

e-mail: jk@inwest-hel.pl
e-mail: biuro@inwest-hel.pl


GODZINY OTWARCIA
pn-pt 8.00 - 16.00

Copyright © 2018 Inwest-Hel. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie : Seenet Agencja Interaktywna. Polityka prywatności

Inwestor:

Hotel KLIF JK Inwest-Hel sp. z o.o. Sp. k. t. 58 674-34-18  biuro@inwest-hel.pl
Władysławowo, ul. Żeromskiego 27/9
 inwest-hel@wp.pl

 

 

Biuro sprzedaży:

Hotel KLIF JK Inwest-Hel sp. z o.o. Sp. k. t.  58 674-34-18 jk@inwest-hel.pl
Władysławowo, ul. Żeromskiego 27/9 t.   609 608 858 biuro@inwest-hel.pl
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.inwest-hel.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołna w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka prywatności

AKCEPTUJĘ