Zainwestuj, wypoczywaj i zarabiaj na swoim

Polski Angielski

Gwarantowana stopa zwrotu do 7% w skali roku

Lokalizacja

 

 

 

TRWA SPRZEDAŻ LOKALI W BUDYNKU C
 

 

MARINA

APARTAMENTY WAKACYJNE

KATY RYBACKIE

 

Nasz największy atut to lokalizacja.

 

Marina to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana na Mierzei Wiślanej, w otoczeniu wód Morza Bałtyckiego i Zalewu Wiślanego, szerokiej, piaszczystej plaży, Parku Krajobrazowego i zmodernizowanej przystani jachtowej.

 

Unikalna lokalizacja od lat gwarantuje temu miejscu stale rosnące zainteresowanie ze strony turystów.

 

Z apartamentów Mariny można zachwycać się widokiem Zalewu Wiślanego i przystani jachtowej, a dojście do plaży prowadzi przez piękny Park Krajobrazowy. Nasza lokalizacja gwarantuje całoroczny wypoczynek w otoczeniu przyrody i niepowtarzalnego nadmorskiego klimatu, a przede wszystkim zapewnia ciszę i spokój. 

 

Kąty Rybackie to doskonale skomunikowana z większymi miastami Polski, typowo wypoczynkowa nadmorska miejscowość.

 

Łatwy dostęp do ważniejszych dróg krajowych. m.in. do trasy nr 22 Elbląg – Kaliningrad oraz drogi nr 7 Gdańsk – Warszawa, dogodny dojazd do trójmiejskiej obwodnicy, gdzie rozchodzą sie drogi w kierunkach: autostrady A1 na południe oraz trasy nr 6 na zachód w stronę Szczecina, połączenia z całym światem poprzez gdańskie lotnisko w Rębiechowie oraz przeprawy promowe z Trójmiasta do szwedzkich miast: Sztokholmu i Karlskrony, to kolejne atuty naszej inwestycji.

 

Znaczną część obszaru stanowią lasy, parki oraz tereny zielone, dzięki czemu Kąty Rybackie są idealnym miejscem na rekreacje oraz wypoczynek.

 

Obfitość zieleni wokół sprawia, że to wspaniałe miejsce zarówno do spacerów jak i wycieczek rowerowych po wielokilometrowych ścieżkach rowerowych prowadzących wzdłuż plaży.

 

W tak unikalnej lokalizacji realizujemy dla Państwa nowoczesny kompleks całorocznych apartamentów wypoczynkowych wraz z infrastruktura towarzyszącą.

 

 

 

Kontakt


BIURO SPRZEDAŻY
Hotel KLIF JK INWEST-HEL Sp. z o.o. Sp.k.

Chłapowo ul. Żeromskiego 27/9
84-120 Władysławowo

Tel. 058 674 34 18 kom. 0 609 608 858

e-mail: jk@inwest-hel.pl
e-mail: biuro@inwest-hel.pl


GODZINY OTWARCIA
pn-pt 8.00 - 16.00

Copyright © 2018 Inwest-Hel. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie : Seenet Agencja Interaktywna. Polityka prywatności

Inwestor:

Hotel KLIF JK Inwest-Hel sp. z o.o. Sp. k. t. 58 674-34-18  biuro@inwest-hel.pl
Władysławowo, ul. Żeromskiego 27/9
 inwest-hel@wp.pl

 

 

Biuro sprzedaży:

Hotel KLIF JK Inwest-Hel sp. z o.o. Sp. k. t.  58 674-34-18 jk@inwest-hel.pl
Władysławowo, ul. Żeromskiego 27/9 t.   609 608 858 biuro@inwest-hel.pl
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.inwest-hel.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołna w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka prywatności

AKCEPTUJĘ