INWEST-HEL

GRUPĘ SPÓŁEK INWEST-HEL TWORZY ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW DZIAŁAJĄCYCH NA RYNKU DEWELOPERSKIM OD PONAD DWUDZIESTU LAT.

Wyjątkową wartość INWEST-HEL stanowią osoby o wysokich kwalifikacjach w zakresie projektowania i realizacji inwestycji, finansowania, nadzoru budowlanego. To właśnie specjalistyczne kompetencje połączone wspólnymi ambicjami pozwalają Spółce realizować wszystkie projekty. 

Pełne zaangażowanie, pasja do podejmowania wyzwań i pęd do uzyskiwania najlepszej jakości to cechy naszych pracowników, na których Spółka konsekwentnie buduje swoją przewagę na rynku. Grupę spółek INWEST-HEL koncentruje wokół siebie zespół rzetelnych partnerów z bogatym doświadczeniem rynkowym.

Pracujemy tylko z solidnymi i dokładnie sprawdzonymi podwykonawcami. Dzięki temu inwestycje są realizowane terminowo i według najnowszych standardów branży.

+
ukończonych inwestycji
+
urządzonych apartamentów
+
lat doświadczenia

Doświadczenie

Stworzenie prężnej, sprawnie działającej jednostki zdolnej do szybkiego rozwoju było głównym zamierzeniem, które z powodzeniem udało nam się zrealizować.

Nasze dotychczasowe doświadczenia poparte wieloma sukcesami, pozwala na tworzenie wysokiej klasy nieruchomości wakacyjnych dla najbardziej wymagających klientów.

Grupa Spółek INWEST-HEL specjalizuje się w realizacji projektów deweloperskich w sektorze luksusowych nieruchomości, takich jak apartamenty nad morzem w Juracie, Jastrzębiej Górze i we Władysławowie oraz apartamenty na Mierzei Wiślanej z widokiem na Zalew w Kątach Rybackich.

Dbamy o najwyższą jakość oferowanych usług.

Obsługa na poziomie

Jesteśmy skuteczni
Dzięki naszej pasji i całkowitemu zaangażowaniu, stajemy się wyznacznikiem prestiżu oraz synonimem profesjonalizmu.
Jesteśmy rzetelni

Celem naszej działalności jest pozyskiwanie atrakcyjnych terenów, rzetelna realizacja i sprzedaż inwestycji dostosowanej do potrzeb naszych klientów.

Profesjonaliści

Dzięki doskonałej znajomości rynku nieruchomości, oferowane przez nas inwestycje budowlane zaspokajają potrzeby najbardziej wymagającego klienta stawiającego na jakość wykonania i atrakcyjność lokalizacji.

Nasze realizacje z powodzeniem konkurują z innymi apartamentami i mieszkaniami dostępnymi na rynku sprzedaży.

Grupa Spółek INWEST-HEL w swojej działalności opiera się na grupie starannie dobranych fachowców dążąc do realizacji tylko i wyłącznie najbardziej atrakcyjnych inwestycji nadmorskich.

To, co wyróżnia nasze inwestycje to przede wszystkim atrakcyjne lokalizacje, wysoka jakość wykonawstwa, wykorzystywanie wyłącznie sprawdzonych i nowoczesnych technologii oraz najwyższej jakości materiałów. Dużą wagę przykładamy również do poziomu urbanistyczno-architektonicznego inwestycji oraz ich estetycznego wizerunku, który wyróżnia wszystkie nasze inwestycje nadmorskie.

Dokładamy starań, aby jak najwyższemu standardowi budowanych inwestycji towarzyszyły atrakcyjne ceny przy jednoczesnym umożliwieniu generowania przez lokale zysków dla właścicieli.

Zobacz nasze

AKTUALNE INWESTYCJE

11 inwestycji

W swoim dorobku posiadamy kilkanaście zrealizowanych inwestycji, w tym luksusowe budynki apartamentowe w Juracie, Jastrzębiej Górze i we Władysławowie, które posiadają widok na otwarte morze, Apartamenty Wakacyjne Marina w Kątach Rybackich na Mierzei Wiślane, które posiadają widok na Zalew Wiślany a także budynki mieszkalne w Gdyni, Pucku oraz we Władysławowie.

INWEST-HEL poprzez wszystkie realizowane projekty konsekwentnie dąży do umacniania pozycji na rynku polskim jako deweloper oferujący starannie wyselekcjonowane, unikalne przedsięwzięcia i nowoczesne apartamenty z widokiem na morze.

Kreując inwestycję zawsze pamiętamy o przyszłych użytkownikach. Dbamy o ich wygodę poprzez racjonalizację zarządzania i prawidłową eksploatację budynków.

Spełniamy oczekiwania zapewniając prestiż, nowoczesny i zdrowy styl zamieszkiwania, bezpieczeństwo oraz możliwość przekazania nadmorskich lokali w zarządzanie operatorowi.

ZAINWESTUJ

WYPOCZYWAJ I ZARABIAJ NA SWOIM

GOTOWE I WYPOSAŻONE apartamenty

APARTAMENTY NA KLIFIE

W pełni wykończone i wyposażone luksusowe apartamenty we Władysławowie o powierzchni od 37 do 67 m2

BIURO:

“Inwest-Hel” Kuźmiński Sp. k.
Chłapowo, ul. Żeromskiego 27/9
84-120 Władysławowo

NIP: 587-16-53-475

TELEFON:

058 674 34 18

E-mail:

biuro@inwest-hel.pl

OSOBA DO KONTAKTU

Mirosław Kuźmiński

BIURO SPRZEDAŻY

  • +48 609 608 858
  • jk@inwest-hel.pl

MASZ PYTANIA?